Proroctwa o Polsce

proroctwa
o polsce

arrow
O. Antonello CaddeduWłochy / brazylia

włoski kapłan pracujący jako misjonarz w Brazylii, charyzmatyczny kaznodzieja i współzałożyciel wspólnoty Przymierze Miłosierdzia

w 2013 roku:

Przytulając się do monstrancji o. Antonello opowiedział o widzeniu, które otrzymał od Boga. Mówił o przekleństwie, które dotknęło te ziemie i wody w XVII i XVIII w. Potem zwrócił się do biskupa diecezji, przekazując mu prośbę od Matki Najświętszej.

Maryja prosi, by tu, w Skrzatuszu, na tym wzgórzu powstało źródło. Z niego popłynie siedem strumieni, które łączyć się będą ze sobą. Obok stanie figura Maryi Niepokalanej, miażdżącej głowę szatana. Niech z tego symbolu wody żywej popłynie zdrój wiary dla całej Polski - mówił włoski misjonarz.
Moja Mama wzięła mnie w ramiona, kiedy umarłem, ale z mojego serca - otwartego przez włócznię - wypłynęła woda żywa i krew, która uzdrawia. I tutaj wielu będzie się nawracać poprzez spowiedź. To miejsce jest święte! Wielu protestantów będzie się tutaj nawracać, a Maryja weźmie ich w swoje ramiona - zapewniał o. Antonello.

(za Gość.pl)

 

W 2015 roku:

Wy Polacy macie wielką odpowiedzialność wobec Europy i świata. Ta odpowiedzialność to głoszenie orędzia o Bożym Miłosierdziu - powiedział ks. Antonello Cadeddu. Żartobliwie przyznał, że zazdrości nam tej wyjątkowej misji. Podkreślił, że nie bez przyczyny to właśnie z Polski wywodzą się św. s. Faustyna i św. Jan Paweł II - główni propagatorzy kultu Bożego Miłosierdzia.

Ks. Antonello w czasie spotkania z dzienikarzami podzielił się szczególnym proroctwem  dotyczącym naszego kraju.

Gdy byłem w Polsce po raz pierwszy, zobaczyłem w wizji Jezusa Miłosiernego, który stąd, z Polski wylewał ze swego serca promienie miłosierdzia na całą Europę - mówił misjonarz.
Widziałem także stygmaty św. o.Pio, z których wypływała krew - ciągnął dalej.
Bóg chce wylewać swoje miłosierdzie na Europę - uważa kapłan

Cadeddu zwrócił uwagę, że Europa i świat znajdują się teraz w szczególnym punkcie historii.  Widmo rosyjskiej inwazji na kolejne państwa, a szczególnie na Polskę, jest bardzo realne. - Od tysiąca lat żyjecie w niepokoju o losy waszego kraju, który tyle razy był zagrożony - powiedział:

Polska to ziemia cudowna, ponieważ wy, Polacy macie bardzo otwarte serca na potrzebujących. Wierzę, że to dlatego, że przez lata bardzo cierpieliście. Kto cierpi, zwykle jest bardziej otwarty na innych. To jest ziemia nasączona krwią. Ta krew woła o miłosierdzie

(za Fronda.pl)